Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Ruszowie.

_________________________________________

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Ruszowie w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

W dniu 16 kwietnia 2014 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Ruszowie, na realizację zadania publicznego  pn. „Majówka z Sikawą”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej tut. Starostwa oraz na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl  w zakładce „Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych”.
Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010r Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać  pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Edukacji, Kultury  i Sportu, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia 2 maja 2014 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Oferta_Majowka_z_Sikawa.pdf)Oferta - Majówka z Sikawą225 kB