Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Wiejski Klub Sportowy "Żarki Średnie 2010" w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

W dniu 9 lutego 2016 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Wiejski Klub Sportowy "Żarki Średnie 2010" , na realizację zadania publicznego  pn. „Popularyzacja i rozgrywki sportowe w dziedzinie piłki nożnej - sezon 2016”.
W związku z pozytywną opinią Zarządu zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe” oraz na tablicy informacyjnej tut. Starostwa.
Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.
Uwagi można zgłaszać  pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Edukacji, Kultury  i Sportu, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz listownie na adres – Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia 1 marca  2016 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Oferta WKS Żarki Średnie.pdf)Oferta WKS Żarki Średnie.pdf282 kB