1 Numer rejestru 5/2016

5 Data wniesienia sprzeciwu
6 Upływ terminu lub informacja o braku wniesienia sprzeciwu
7 Inne przyjęto 26.02.2016

Budowa rurociągu podziemnego wody surowej DN 600 o długości ok. 87 m wykonywanego metodą wykopu otwartego i przewiertu sterowanego Dz. nr 135/15; 118/53; 118/48 ( Obr. Trzciniec) gm. Bogatynia (2)

1 Numer rejestru 5/2016
2 Data złożenia wniosku 23.02.2016
3 Imię i nazwisko lub nazwa inwestor

PGE GiEK S.A.

Oddział Elektrownia Turów

ul. Młodych Energetyków 12

59-916 Bogatynia

4 Adres i opis projektowanego obiektu

Dz. nr 135/15; 118/53; 118/48

( Obr. Trzciniec) gm. Bogatynia

5 Data wniesienia sprzeciwu
6 Upływ terminu lub informacja o braku wniesienia sprzeciwu
7 Inne przyjęto 26.02.2016

Nieodpłatna pomoc prawna

Lokalizacja i harmonogram działania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w powiecie zgorzeleckim

_________________________________________________________

• Ogłoszenia i informacje
  • Zamówienia publiczne
  • Uchwały
  • Porządek obrad zarządu
  • Protokoły sesji rady
  • Oświadczenia majątkowe
  • Audyty, kontorle
  • Archiwum Zakładowe Staorostwa Powiatowego w Zgorzelcu

W Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu przy ulicy Boh. II Armii WP 8A znajduje się archiwum zakładowe. Przechowywane są w nim dokumenty powstające i gromadzone w Starostwie od października 1998 roku.

Archiwum Zakładowe Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu
    ul. Boh. II. AWP 8A, 59-900 Zgorzelec
    tel.  kontaktowy: (75) 77 615 55
    fax: (75) 77 179 30

Osoby, które ubiegają się o naliczenie kapitału początkowego (druk Rp-7) i o wystawienie świadectwa pracy powinny zgłosić się do:

I. Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu z następujących placówek:

• byłego Miejskiego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół,
    • byłej Grupy Remontowo-Budowlanej przy Miejskim Zespole Ekonomiczno–Administracyjnym Szkół,
    • pracownicy aktualnie istniejącego Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu,
    • byłych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół Zawodowych im. Boh II AWP w Zgorzelcu,
    • byłego Zespołu Szkół Zawodowych im. Boh II AWP w Zgorzelcu.

II. Placówki oświatowe.

Osoby, które zatrudnione były w placówkach oświatowych, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkolach powinny ubiegać się o wyżej wymienione dokumenty w placówce, w której były zatrudnione lub w Urzędach Miast i Gmin powiatu zgorzeleckiego właściwych dla miejsca zamieszkania.

Wniosek o wystawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu Rp-7 należy złożyć w formie pisemnej osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, listownie na adres Starostwa lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

• Zgłoszenia robót budowlanych (art. 29 ust.1 pkt 1a, 2b i 19a p.b.)
  • Nieruchomości na sprzedaż
  • Nieruchomości pod dzierżawę