Imienne wykazy głosowań

Wykaz imiennych głosowań radnych Rady Powiatu Zgorzeleckiego z podziałem na kadencje.

DPS Cykliczne dostawy produktów mleczarskich i tłuszczy roślinnych dla DPS "Jędrek" w Opolnie-Zdroju

____________

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

obraz przedstawia logo ePUAP, co oznacza ELEKTRONICZNA PLATFORMA USŁUG ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Informujemy, iż ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu działa w ramach Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Jest to system informatyczny, dzięki któremu obywatele mogą załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu, natomiast przedstawiciele podmiotów publicznych – bezpłatnie udostępniać swoje usług w postaci elektronicznej.

Dostępne formularze:

Więcej informacji nt.:

ZAPRASZAMY DO ELEKTRONICZNEJ SKRZYNKI PODAWCZEJ SYSTEMU "POJAZD I KIEROWCA"

obraz przedstawia widok pierwszej strony w systemie 'Pojazd i Kierowca'

Etatowy Członek Zarządu