Archiwum Zakładowe Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu

W Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu przy ulicy Boh. II Armii WP 8 a znajduje się Archiwum Zakładowe. Przechowywane są w nim dokumenty powstające i gromadzone w Starostwie od października 1998 roku.

Osoby które ubiegają się o naliczenie kapitału początkowego (druk Rp-7) i o wystawienie świadectwa pracy powinny zgłosić się do :

I. Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu z następujących placówek:
1) byłego Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół,
2) byłej Grupy Remontowo-Budowlanej przy Miejskim Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół,
3) pracownicy aktualnie istniejącego Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu,
4) byłych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół Zawodowych im. Boh II AWP w Zgorzelcu,
5) byłego Zespołu Szkół Zawodowych im. Boh II AWP w Zgorzelcu,
6) byłego Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bogatyni,
7) byłego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łagowie,
8) byłego Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Zgorzelcu

II. Placówki oświatowe.
Osoby, które zatrudnione były w placówkach oświatowych, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkolach powinny ubiegać się o wyżej wymienione dokumenty w placówce w której były zatrudnione lub w Urzędach Miast i Gmin powiatu zgorzeleckiego właściwych do miejsca zamieszkania.

Wniosek o wystawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu Rp-7  należy złożyć w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, listownie na adres Starostwa lub pocztą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wzór wniosku do pobrania poniżej)

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Wniosek o wydanie zaświadczenia.doc)Wniosek o wydanie zaświadczenia 27 kB